Black
Skip to product information
Color
  • Strong Magnetic & Fast Charging — Snap and charge instantly with 15W wireless fast charging, 22.5W USB-A PD output, 20W USB-C output, 18W Lightning/USB-C fast input. Saves over 50% charging time.